خوش آمدید

جستجو

تبلیغات





اسامی پذیرفته شدگان رشته های برترزیرگروه ریاضی - کنکور 94

    آموزشگاه علمی دخترانه آفرینش

    اسامی پذیرفته شدگان رشته های برترزیرگروه ریاضی - کنکور 94

    ردیف

    نام و نام خا نوادگی

    رشته

    نام دانشگاه

    1

    زهرا مسکار

    مهندسی برق

    دانشگاه تهران

    روزانه

    2

    مائده صادقی

    مهندسی برق

    دانشگاه امیرکبیر تهران

    روزانه

    3

    نگار میرگتی

    مهندسی کامپیوتر

    دانشگاه تهران

    روزانه

    4

    مهرناز جلال پور

    مهندسی معماری

    دانشگاه تهران

    روزانه

    5

    زهرا مسلمی

    مهندسی صنایع

    دانشگاه صنعتی شریف تهران

    روزانه

    6

    آرزومعمایی

    مهندسی معماری

    دانشگاه شهید بهشتی تهران

    روزانه

    7

    مینو علیزاده

    مهندسی پلیمر

    دانشگاه امیرکبیر تهران

    روزانه

    8

    زهرا اسماعیلی

    مهندسی برق

    دانشگاه فردوسی مشهد

    روزانه

    9

    لیلی دودانگی

    مهندسی معماری

    دانشگاه فردوسی مشهد

    روزانه

    10

    غزل عیوض زاده

    مهندسی کامپیوتر

    دانشگاه فردوسی مشهد

    روزانه

    11

    زهرا سلطانی

    مهندسی برق

    بابل

    روزانه

    12

    صدف طبری

    مهندسی برق

    بابل

    روزانه

    13

    سیمین کولائیان

    مهندسی برق

    بابل

    روزانه

    14

    الهه خورشیدی

    مهندسی برق

    بابلسر

    روزانه

    15

    رقیه وفایی

    مهندسی برق

    بابلسر

    روزانه

    16

    زینب سلطانی

    مهندسی برق

    بابل

    شبانه

    17

    عطیه رادفر

    مهندسی برق

    بهشهر

    شبانه

    18

    کیمیا دنگ پیایی

    مهندسی مکانیک

    بابلسر

    روزانه

    19

    زینب عنایتی

    مهندسی مکانیک

    ساری

    روزانه

    20

    مریم فتحی

    مهندسی مکانیک

    بابلسر

    شبانه

    21

    شبنم شکریان

    مهندسی رباتیک

    شاهرود

    روزانه

    22

    هدیه شریف زاده

    مهندسی معماری

    بابل

    روزانه

    23

    شیدا دومیرکلایی

    مهندسی معماری

    بابلسر

    روزانه

    24

    سمیرا سلطانی

    مهندسی معماری

    بابلسر

    روزانه

    25

    فاطمه عباسیان

    مهندسی معماری

    بابلسر

    روزانه

    26

    مرضیه مظلومی

    مهندسی معماری

    بابلسر

    روزانه

    27

    زهرا شیرزادنیا

    مهندسی معماری

    گرگان

    روزانه

    28

    مائده هاشمی

    مهندسی معماری

    گرگان

    روزانه

    29

    نازنین دادوی

    مهندسی عمران

    بابل

    روزانه

    30

    هانیه نوروزی

    مهندسی عمران

    بابل

    روزانه

    31

    فاطمه زهرا علامه

    مهندسی عمران

    ساری

    روزانه

    32

    غزل خاکسار

    مهندسی عمران

    گرگان

    روزانه

    33

    فاطمه لطیفی

    مهندسی عمران

    بهشهر

    روزانه

    34

    مریم کوهانی

    مهندسی عمران

    بابل

    شبانه

    35

    کوثر عارفی نژاد

    مهندسی صنایع

    بهشهر

    روزانه

    36

    فاطمه اکبری

    مهندسی کامپیوتر

    بابل

    روزانه

    37

    نگین محمدنژاد

    مهندسی کامپیوتر

    بابل

    روزانه

    38

    صبا نثیر

    مهندسی کامپیوتر

    بابل

    روزانه

    39

    مائده احمدی

    مهندسی کامپیوتر

    بابلسر

    روزانه

    40

    فاطمه بابایی پهندری

    مهندسی کامپیوتر

    بابلسر

    روزانه

    41

    زهرا آزمون

    مهندسی کامپیوتر

    بهشهر

    روزانه

    42

    پریسا آهنگر

    مهندسی کامپیوتر

    بهشهر

    روزانه

    43

    عالمه جعفری

    مهندسی کامپیوتر

    بهشهر

    روزانه

    44

    فاطمه حاجی پور

    مهندسی کامپیوتر

    بهشهر

    روزانه

    45

    الهه دهقان

    مهندسی کامپیوتر

    بهشهر

    روزانه

    46

    شیدا رسولی

    مهندسی کامپیوتر

    بهشهر

    روزانه

    47

    ناهید غلامی

    مهندسی کامپیوتر

    بهشهر

    روزانه

    48

    فاطمه قربانی

    مهندسی کامپیوتر

    بهشهر

    روزانه

    49

    کوثر امیری

    مهندسی کامپیوتر

    سمنان

    روزانه

    50

    زهرا اکبری

    مهندسی کامپیوتر

    دانشگاه تهران

    بین الملل

    51

    هما بقایی

    مهندسی شیمی

    بابل

    روزانه

    52

    پونه رستمیان

    مهندسی متالورژی صنعتی

    بابل

    روزانه

    53

    نغمه جمشیدی

    مهندسی شیمی

    بهشهر

    روزانه

    54

    آناهیتا رگنی

    مهندسی شیمی

    بهشهر

    روزانه

    55

    کوثر عبدی

    مهندسی شیمی

    بهشهر

    روزانه

    56

    کوثر مجیدی

    مهندسی شیمی

    بهشهر

    روزانه

    57

    سوده حسنی

    مهندسی متالورژی صنعتی

    سمنان

    روزانه

    58

    زینب فرجی

    مهندسی متالورژی صنعتی

    سمنان

    روزانه

    59

    فاطمه قناد

    مهندسی صنایع غذایی

    ساری

    روزانه

    60

    زهرا ساعی

    مهندسی صنایع چوب و کاغذ

    ساری

    روزانه

    61

    فاطمه نوری

    مهندسی صنایع چوب و کاغذ

    ساری

    روزانه

    62

    عسل زورقچیان

    زبان روسی

    دانشگاه الزهرا تهران

    روزانه

    63

    رومینا یعقوبی

    ریاضی کاربردی

    بابلسر

    روزانه

    64

    فرین پزشکی

    آمار

    بابلسر

    روزانه

    65

    آناهیتا انشائی

    علوم اقتصادی

    بابلسر

    روزانه

    66

    نیلوفر رهبر

    مدیریت بازرگانی

    بابلسر

    روزانه

    تعداد زیادی از دانش آموزان این آموزشـگاه ، در دانشـگاه های غیر انتفـاعی و آزاد  و پیــــام نور پذیرفته شــده اند که به علت کثرت از ذکر نام آنان خودداری شده است. به همه ی این عزیزان تبـریک گفته و برایشان توفیق روزافزون آرزومندیم.

     


    این مطلب تا کنون 28 بار بازدید شده است.
    منبع
    برچسب ها : روزانه ,مهندسی ,کامپیوتر ,بهشهر ,بابلسر ,دانشگاه ,مهندسی کامپیوتر ,بهشهر روزانه ,بابلسر روزانه ,بابل روزانه ,مهندسی معماری ,مهندسی کامپیوتر بهشهر ,کامپیوتر بهشهر روزانه ,شیمی بهشهر روزانه ,مهندسی معماری بابلسر ,
    اسامی پذیرفته شدگان رشته های برترزیرگروه ریاضی - کنکور 94

تبلیغات


    محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده