تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

اسامی پذیرفته شدگان رشته های برترزیر گروه تجربی - کنکور 94

    ir" target="_blank"> و مشاوره

    بجنورد

    روزانه

تعداد زیادی و پیــــام نور پذیرفته شــده اند که به علت کثرت از ذکر نام آنان خودداری شده است.ir" target="_blank"> و برایشان توفیق روزافزون آرزومندیم.ir" target="_blank"> و نام خا نوادگی

رشته

نام دانشگاه

1

حمیده زینعلی

دندانپزشــکی

دانشگاه شهید بهشتی  تهران

روزانه

2

فائزه افرایی

پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی شیراز

روزانه

3

الناز اکبری

پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

4

زهرا بشارت

پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

6

تینا ذلیکانی

پزشــکی

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

7

فاطمه صمدی

پزشــکی

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

8

معصومه قاسمیان

پزشــکی

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

9

آناهیتا گلچینی نژاد

پزشــکی

دانشگاه علوم پزشکی اساری

روزانه

10

فاطمه مختاری

پزشــکی

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

11

بهاره هادیان

پزشــکی

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

12

شقایق هادیان

پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی گرگان

روزانه

13

مهلا چرمچی

پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی قم

روزانه

14

فاطمه کلانتری

پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی کرمان

روزانه

15

زهرا فقیه

پزشــکی

دانشگاه علوم پزشکی زابل

روزانه

16

فاطمه نوایی لاریمی

دندان پزشکی

ساری

بین الملل

17

فریده کمالی فر

پزشکی

ساری

بین الملل

18

کیمیا کلبادی

پزشــکی

کرمان

بین الملل

19

فائزه مسلمی

پزشکی

کرمان

بین الملل

20

فاطمه بابازاده خلردی

پزشکی

بابل

بین الملل

21

فاطمه هادیان

پزشکی

ساری

آزاد

22

بهاره رزاقی

پزشکی

ساری

آزاد

23

عارفه میرزایی

داروسازی

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

24

فاطمه تلاوکی

داروسازی

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

25

حورا اکبری

داروسازی

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

روزانه

26

زهرا آوان

دامپزشکی

دانشگاه علوم پزشکی مشهد

روزانه

27

مائده اسدی

دامپزشکی

تهران

آزاد

28

آرام دخت ابراهیمی

دامپزشکی

بابل

آزاد

29

فاطمه احمدی حاجی

دامپزشکی

بابل

آزاد

30

رویا بیابانی

دامپزشکی

بابل

آزاد

31

فائزه خلیلی آتنی

رادیولوژی

دانشگاه علوم پزشکی تهران

روزانه

32

غزال خلیلی

رادیولوژی

دانشگاه علوم پزشکی بابل

روزانه

33

نرگس کاویانی

رادیو تراپی

دانشگاه علوم پزشکی بابل

روزانه

34

فائزه صفری

هوشبری

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

35

مبینا حاجی زاده

گفتار درمانی

دانشگاه علوم پزشکی بابل

روزانه

36

فاطمه زهرا محمودی

فناوری اطلاعات سلامت

دانشگاه تهران

روزانه

37

زهرا علیخانی

علوم آزمایشگاهی

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

38

زهرا ابراهیم نژاد

علوم آزمایشگاهی

دانشگاه علوم پزشکی بابل

روزانه

39

سحر رضاپور

تکنسین اتاق عمل

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

40

نازنین شکوهی فرد

تکنسین اتاق عمل

دانشگاه علوم پزشکی گرگان

روزانه

41

فاطمه باکری

پرستاری

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

42

حدیث حسین پور

پرستاری

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

43

زهرا حسن پور

پرستاری

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

44

مه سیما صفری

پرستاری

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

45

عارفه عالیشاه

پرستاری

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

46

فاطمه هاشمی نسب

پرستاری

دانشگاه علوم پزشکی تهران

روزانه

47

کوثر میرایی محمدی

مامایی

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

48

طاهره موسوی کرتیل آبادی

مامایی

دانشگاه گیلان

روزانه

49

ساناز آشوری

ژنتیک

دانشگاه مازندران بابلسر

روزانه

50

فائزه اکبری

مهندسی بهداشت محیط

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

51

نسیم شربتیان

مهندسی بهداشت عمومی

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

52

فائزه آتشین

مهندسی بهداشت حرفه ای

دانشگاه علوم پزشکی بجنورد

روزانه

53

سیمین سالاریان

مهندسی بهداشت حرفه ای

دانشگاه علوم پزشکی ساری

روزانه

54

مهسا تهرانی

علوم تغذیه

زابل

روزانه

55

مهرآسا رزاقی پاشا کلایی

مهندسی خاک شناسی

ساری

روزانه

56

فاطمه زهرا ذلیکانی

مهندسی شیلات

ساری

روزانه

57

فاطمه طالبی دارابی

فیزیک هسته ای

بابلسر

روزانه

58

فاطمه مهری کانی

شیمی محض

بابلسر

روزانه

59

زهرا دلاویز

زیست

بابلسر

روزانه

60

معظمه روزبه

زیست

بابلسر

روزانه

61

هدیه علامه

زیست جانوری

بابلسر

روزانه

62

فاطمه مبشری

زیست سلولی و مولکولی

بابلسر

روزانه

63

فرحناز فرحدل

زیست

گرگان

روزانه

64

فاطمه نورانی

زیست سلولی

                                          

،

آموزشگاه علمی دخترانه آفرینش

اسامی پذیرفته شدگان رشته های برترزیر گروه تجربی - کنکور 94

 

نام و مولکولی

دامغان

روزانه

65

کیمیا نوری

گرافیک

گرگان

روزانه

66

پریا حسن پور( رتبه 6 زبان )

زبان همه ی این عزیزان تبـریک گفته از دانش آموزان این آموزشـگاه .ir" target="_blank"> و ادبیات انگلیسی

دانشگاه تهران

روزانه

67

نادیا دادفر

اقتصاد

دانشگاه شهید بهشتی تهران

روزانه

68

فاطمه یوسفی سعید آبادی

ادبیات زبان انگلیسی

بابلسر

روزانه

69

محدثه دستخوش

زبان روسی

بابلسر

روزانه

70

فاطمه زهرا اکبری

زبان روسی

گیلان

روزانه

71

سمانه قرآن خوان

زبان

بجنورد

روزانه

72

خیر اندیش

آمار

گرگان

روزانه

73

فاطمه مهدوی

علوم اجتماعی

بابلسر

روزانه

74

زینب قنبر نژاد

علوم اجتماعی

بابلسر

روزانه

75

فائقه رضایی

مدیریت دولتی

ساری

روزانه

76

آیناز رمضانپور

روانشناسی

بهشهر

روزانه

77

الهام کلانتری

راهنمایی و آزاد  این مطلب تا کنون 171 بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ شنبه 19 تير 1395 [
گزارش پست ]

منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 6 اسفند 1396

  • تعداد وبلاگ :55645
  • تعداد مطالب :238881
  • بازدید امروز :370088
  • بازدید داخلی :77347
  • کاربران حاضر :146
  • رباتهای جستجوگر:166
  • همه حاضرین :312

تگ های برتر امروز

تگ های برتر